OMC Industry Co.Limited

Sarı 24 Çekirdek Fiber Optik Yama Kabloları, LC - SC Fiber Patch Kablo 2.0mm Fanout Ayakları

Ürün ayrıntıları
Menşe yeri:Çin
Marka adı:OMC or OEM
Sertifika:ROHS and ISO
Model numarası:24kez SC-LC SM koparma 2mm 3M
Ödeme & teslimat koşulları
Min sipariş miktarı:1 adet
Fiyat:Negotiable
Ambalaj bilgileri:Bir plastik torba içinde tek parça, kartonda birkaç adet 54 * 39 * 35 cm karton
Teslim süresi:Ödeme onaylandıktan sonra 3-5 gün
Ödeme koşulları:Western Union, L / C, T / T, creit kartı, paypal, alipay
Yetenek temini:Ay başına 300000 adet
Açıklama
Kalite seviyesi:IEC notu B
Ekleme kaybı:<0.12dB (Tipik), 0.25dB (Maks.)
Dönüş kaybı:UPC> 50dB
% 100 3D girişim test edildi:KULLANILABİLİR
Temiz yüz yüzüğü:% 100 temiz, toz yok, su yok, çizik yok
oem servis:OEM mevcuttur
24 kablolar Breakout kablo yama kablosu IEC sınıf B LC-SC OS2 9/125 BIF, 0.5mm ile 0.5mm fanout bacaklar, LSZH Sarı 3 M , Hızlı Ethernet ve Gigabit Ethernet uygulamaları için tasarlandı ve endüstrinin ...
Ürün Açıklaması >
Daha 

Fiber optik Patch kablolar

Bizi arayın
Tedarikçi başvurun
Dil değiştir